دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

کپسول فعل ها

حتما افعال بی قاعده را تا بحال شنیده اید! برای حفظ آسان این افعال بهمراه فعل های باقاعده این کپسول ها را از دست ندهید.

پس از سالها آموزش زبان انگلیسی، آنچه بیشتر از همه توجهم را بخود جلب کرد، مشکلات زبان آموزان در حفظ لغات انگلیسی بود. از طرفی وقتی با کلی زحمت زیاد لغات را یاد می گرفتند، تازه متوجه می شدند که در بیشتر موارد کلمات را بدرستی تلفظ نمی کنند. همچنین بنظر می رسد دیگر افراد تمایلی به مطالعه کتاب و حفظ لغات از روی کتاب ندارند و حتی دیگر وقت آنرا نیز ندارند و ترجیح می دهند لغات را بصورت شنیداری و از طریق دستگاه پخش خودرو حین رانندگی، و یا از طریق گوشی تلفن همراه، پلیر ها و … یاد بگیرند.

در این راستا، با انجام مطالعات روانشناسی و زبان شناسی، اقدامات لازم برای تولید محصولی نوین برای اولین بار در کشور صورت گرفت و محصولات صوتی بنام کپسول های حفظ لغات انگلیسی برای زبان آموزان عزیز با هر دانش زبانی و هر مقطع سنی و تحصیلی و حتی بصورت دسته بندی شده (لغات عمومی، بیزینس، انگلیسی در سفر، لغات کتاب 504 مخصوص متقاضیان کنکور، فعل ها، صفت ها، اسم ها، لغات مقاطع مختلف تحصیلی مدارس و غیره) تولید شد و هر روز به این گنجینه ی ارزشمند افزوده می شود.

کپسول ها کاملا منظم، و بصورت تکرار لغات آموزش داده شده در کپسول های قبلی، و همچنین بهمراه جملات بسیار ساده انگلیسی آماده شده اند، که به شما امکان می دهند حتی بدون رفتن به کلاس، تنها با تکرار آنها، جملات ساده و مورد نیاز برای مکالمه زبان را در کنار حفظ لغات فرا بگیرید.

بعضی افراد مطرح می کنند که بعضا می توانند لغات را از انگیسی به فارسی حفظ کنند اما با حفظ همان لغات از فارسی به انگلیسی و یا بلعکس مشکل دارند؛ در این بسته ها شما دیگر این مشکلات را احساس نخواهید کرد چراکه تکرار لغات از هر دو سو صورت می گیرد.

کپسولها شامل 25 لغت بهمراه معنی و تلفظ و مثال بوده و بصورت سریالی و از شماره 1 تولید می شوند.

قیمت هر بسته فقط 2000 تومان می باشد و شما می توانید بصورت مستقیم از همین سایت کپسول ها را تهیه نمایید.