دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

رونمایی از کپسول لغات انگلیسی

برای اولین بار در ایران برای تمامی زبان آموزان با هر دانش زبانی بسته هایی تولید کرده ایم با عنوان کپسول حفظ لغت، که برای تمامی سنین و با هر زمینه ی تحصیلی مفید بوده و به شما این امکان را می دهد تا بطور روزانه و بدون مراجعه به کتاب، در مسیر مدرسه، محل کار، منزل و …، داخل خودرو، اتوبوس، مترو و … و یا هر کجا که فکر آنرا بکنید بسادگی لغات زبان انگلیسی را بطور دسته بندی شده و با هر نوع کاربردی که مدنظر دارید حفظ کنید

پس از سالها آموزش زبان انگلیسی، آنچه بیشتر از همه توجهم را بخود جلب کرد، مشکلات زبان آموزان در حفظ لغات انگلیسی بود. از طرفی وقتی با کلی زحمت زیاد لغات را یاد می گرفتند، تازه متوجه می شدند که در بیشتر موارد کلمات را بدرستی تلفظ نمی کنند. همچنین بنظر می رسد دیگر افراد تمایلی به مطالعه کتاب و حفظ لغات از روی کتاب ندارند و حتی دیگر وقت آنرا نیز ندارند و ترجیح می دهند لغات را بصورت شنیداری و از طریق دستگاه پخش خودرو حین رانندگی، و یا از طریق گوشی تلفن همراه، پلیر ها و … یاد بگیرند.

در این راستا، با انجام مطالعات روانشناسی و زبان شناسی، اقدامات لازم برای تولید محصولی نوین برای اولین بار در کشور صورت گرفت و محصولات صوتی بنام کپسول های حفظ لغات برای زبان آموزان عزیز با هر دانش زبانی و هر مقطع سنی و تحصیلی و حتی بصورت دسته بندی شده (لغات عمومی، بیزینس، انگلیسی در سفر، لغات کتاب ۵۰۴ مخصوص متقاضیان کنکور، فعل ها، صفت ها، اسم ها، لغات مقاطع مختلف تحصیلی مدارس و غیره) تولید شد و هر روز به این گنجینه ی ارزشمند افزوده می شود.

 -ما انسانیم و دارای ذهنی بسیار قوی می باشیم. با این بسته ها بشما ثابت میکنم که بهترین راه حفظ لغات روش تکرار می باشد. بمن اعتماد کنید و با من همراه باشید – حامد قاسمی

کپسول ها کاملا منظم، و بصورت تکرار لغات آموزش داده شده در کپسول های قبلی، و همچنین بهمراه جملات بسیار ساده انگلیسی آماده شده اند، که به شما امکان می دهند حتی بدون رفتن به کلاس، تنها با تکرار آنها، جملات ساده و مورد نیاز برای مکالمه زبان را در کنار حفظ لغات فرا بگیرید.

بعضی افراد مطرح می کنند که بعضا می توانند لغات را از انگیسی به فارسی حفظ کنند اما با حفظ همان لغات از فارسی به انگلیسی و یا بلعکس مشکل دارند؛ در این بسته ها شما دیگر این مشکلات را احساس نخواهید کرد چراکه تکرار لغات از هر دو سو صورت می گیرد.

کپسولها شامل ۲۵ لغت بهمراه معنی و تلفظ و مثال بوده و بصورت سریالی و از شماره ۱ تولید می شوند.

توضیحات مربوط به هر یک از کپسول ها:

کپسول عمومی

شما برای مکالمه زبان انگلیسی بطور متوسط به حفظ ۱۰۰۰۰ لغت نیاز دارید، با خرید این بسته ها می توانید لغات عمومی و مورد نیاز برای مکالمه را براحتی حفظ کنید.

کپسول بیزینس

با خرید این کپسول لغات و اصطلاحات مربوط به خرید و فروش، قراردادها، گمرک، معاملات و هر لغتی که برای انجام  امور تجاری به آنها نیاز دارید را به سادگی فراخواهید گرفت.

کپسول انگلیسی در سفر

این کپسول برای افرادی طراحی شده که تمایل زیادی به سفرهای خارجی داشته و میخواهند لغات مورد نیاز در سفر، گردش، حمل و نقل، هتل، اقامت و غیره را حفظ کنند.

کپسول لغات کتاب ۵۰۴

همانطور که میدانید یکی از منابع مهم زبان کنکور در کشور، کتاب ۵۰۴ واژه می باشد. برای این منظور لغات این کتاب بصورت صوتی آماده شده تا کنکوری های عزیز بتوانند بدون دغدغه و به آسانی این لغات را با تکرار حفظ کنند و در کنکور موفق شوند.

کپسول فعل ها

حتما افعال بی قاعده را تا بحال شنیده اید! برای حفظ آسان این افعال بهمراه فعل های باقاعده این کپسول ها را از دست ندهید.

کپسول صفت ها

خیلی اوقات حتی افرادی که می توانند به زبان انگلیسی مکالمه کنند، در ساختن جملات متعدد و توصیف افراد، اشیا و … بدلیل دانش کم واژگانی در مورد صفات مشکل دارند. برای رفع این مسئله ما برای شما این کپسول ها را تولید کرده ایم.

کپسول اسم ها

خیلی اوقات حتی افرادی که می توانند به زبان انگلیسی مکالمه کنند، در ساختن جملات متعدد و نام بردن اشیاء، میوه ها، غذاها، مناسبتها، حیوانات، رنگها و … بدلیل دانش کم واژگانی در مورد اسم ها مشکل دارند. برای رفع این مسئله ما برای شما این کپسول ها را تولید کرده ایم.

کپسول لغات درس انگلیسی مدارس

این کپسولها شامل لغات کتاب های زبان مقاطع هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و زبان آموزان می تواننید از این پس بدون نگرانی فقط با حفظ لفات کتابهای خود نمرات خوبی از درس زبان خود دریافت کنند.

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*