دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

سوالات متداول

1. منظور از کلاس آنلاین چیست؟

کلاس آنلاین کلاسی است که در یک زمان معین، هر دو طرف، یعنی استاد کلاس و دانش جویان در یک فضای مجازی که نام آنرا می توان کلاس مجازی نامید از طریق اینترنت یکدیگر را ملاقات می کنند. در این نوع کلاس کلیه ی فرآیندها زنده بوده و استاد و زبان آموزان می توانند ارتباطی کاملا تعاملی داشته و با یکدیگر در هر لحظه صحبت کنند.

2. آیا کلاسها فقط در تایم بعد از ظهر و شب ها برگزار می شوند؟

خیر، بنا به درخواست متقاضیان و ثبت نام آنها در کلاس های صبح و در صورت به حد نصاب رسیدن دوره های صبحگاهی، کلاس های صبح نیز برگزار می شود.

3. محصولات را از کدام قسمت تهیه کنم؟

محصولات در حال تولید و آماده سازی می باشند. در اولین فرصت، سری اول آنها رونمایی شده و بر روی همین وبسایت قرار خواهند گرفت.

4. چگونه در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنم؟

جهت ثبت نام، ایتدا دوره مورد نظر خود طبق زمان های ارائه شده انتخاب و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. سپس با وارد کردن نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل، که هر سه مورد اجباری هستند وارد صفحه پرداخت شوید. پس از پرداخت از طریق کارتهای شتاب پیام زیر را دریافت خواهید کرد:

“با تشکر! بزودی پس از بررسی پرداخت، با شما تماس گرفته خواهد شد.”

پس از دریافت این پیام، حداکثر تا 24 ساعت، پرداخت و ثبت نام شما تایید و لینک شرکت در کلاس برایتان ارسال خواهد شد. چنانچه در فرآیند پرداخت و ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، بی درنگ با شماره 09126528541 تماس بگیرید.

5. چه زمان هایی می توانم در دوره ها ثبت نام کنم؟

ثبت نام در دوره ها همیشه باز بوده و در هر زمانی می توانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

6. چه مدت پس از ثبت نام، دوره آغاز می گردد؟

حداکثر زمان مورد انتظار برای شروع یک دوره، از زمان ثبت نام دو هفته معادل 14 روز می باشد، یعنی حداکثر پس از 14 روز از زمان ثبت نام دوره آغاز می شود.

7. آیا برای شرکت در دوره ها اینترنت پر سرعت لازم دارم؟

بله، هرچند که برنامه ای که در کلاسها مورد استفاده قرار میگیرد برنامه ی بسیار روانی می باشد و افت در سرعت تاثیر چندانی در ارتباط شما با کلاس نخواهد گذاشت، اما بهتر اس که برای شرکت در کلاس از اینترنت پر سرعت و یا اینترنت همراه استفاده نمایید.

8. با شرکت در هر کلاس چه میزان ترافیک مصرف خواهم کرد؟

معمولا در یک کلاس یک ساعته بین 30 تا 40 مگابایت ترافیک مصرف خواهید کرد.

9. اتصال به کلاس از طریق چه دستگاههای امکان پذیر است؟

شما می توانید از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوترهای خانگی به کلاس متصل شوید. برنامه مورد استفاده در کلاس با اندروید، ویندوز و IOS همخوانی دارد.

10. نرم افزار کلاس را از کجا دانلود کنم؟

شما می توانید نرم افزار کلاس را از طریق لینک های زیر بطور مستقیم دانلود نمایید:

لینک نرم افزار کلاس برای اندروید

لینک نرم افزار کلاس برای ویندوز

لینک نرم افزار کلاس برای IOS